تبلیغات
تعاونی مسکن لاله 110 - سر زمین چه خبر است؟
 
درباره وبلاگ


امام صادق(ع):
سه خصلت علامت نفاق است:
1- دروغ گویی
2- خلف وعده
3- خیانت در امانت

Email: maskanlaleh@yahoo.com


مدیر وبلاگ : ر. دادخواه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تعاونی مسکن لاله 110
آگاهی بخشی این وبلاگ به اعضای تعاونی پایان بخش سوء استفاده های مالی عباسی و دیگران خواهد بود
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
سه شنبه 27 خرداد 1393 :: نویسنده : ر. دادخواه
با سلام خدمت مالکین گرامی

سوالی که این روزها ذهن اکثر مالکین را مشغول کرده این است که سر زمین چه خبر هست؟

پاسخ : باز هم ترفندی جدید از طرف عباسی و باند عباسی جهت فریب مالکین
         آیا نباید از خود پرسید با کدامین جواز قرار است ساخت و ساز شود  

به دو دلیل واضح و روشن عباسی و باند منفعت طلب او به دنبال حضور بر سر زمین هستند: 
1- عباسی قبلاً از طرف گروه مخالف خود تحت فشار بود که چرا 23 سال است اقدامی صورت نگرفته ولی اکنون از طرف حامیانش تحت فشار است. عمر اکثر مالکین رو به پیری است و یکی یکی در حال فوت و طرفدارانش متوجه شدند که 23 سال است فریب خورده اند و در حال جدایی از عباسی هستند و این برای عباسی خطرناک است چون خیلی از این طرفداران نجابت اکثر مالکین را ندارند و از نظر او ممکن است کارهای پیش بینی نشده ای انجام دهند.
2- این زمین و سهام آن برای عباسی و باند او به دکانی جهت کسب درآمدهای آنچنانی تبدیل شده بود. سهام مالکین واقعی را به نصف قیمت از آنها می خریدند (مخصوصاً کسانی که دستشان لای در بود) و به چندین برابر قیمت به کسان دیگر می فروختند و جالب اینکه به این خریداران، مدرک قابل قبولی هم نداده و از طرفی چون سند آنها در دست عباسی هست و وکالت هم دارد، مالک رسمی این نوع خریداران، خود عباسی است و خریداران بخت برگشته مالکیت محکم و محکمه پسندی ندارند و متاسفانه، کلاه بزرگی به سر این نوع خریداران رفته است. اقدامات آگاهی بخش گروه افراز، به طور قابل قبولی باعث تعطیلی این دکان گردید. عباسی دیگر نمیتواند به بهانه جواز و یا تسطیح زمین و یا ساخت و ساز، مردم را سر کیسه کنند
مگر برای کسانی که سزاوار گول خوردن هستند.
عباسی و شما مالکین به خوبی میدانید تعدادی از مالکین با انتقال سهم خود به دیگری وکالت او را باطل کرده اند و عباسی قانوناً نمیتواند بر روی ملک دیگران ساخت و ساز کند، در واقع او هم چنین قصدی ندارد و قصد واقعی او فرار از فشار حامیان خود و باز کردن دکان بسته شده است. باند آنها به درآمدهای نامشروع آلوده شده اند و نه راه پس دارند و نه راه پیش و مجبورند با ترفندهای جدید برای خودشان زمان بخرند زیرا که معتقدند از این ستون تا آن ستون فرج است و تا به حال هم ظاهراً فرج بوده ولی با آگاهی هر چه بیشتر مالکین، ادامه فریب برای آنها سخت و سخت تر شده و میشود.
مالکین گرامی، عباسی به هیچ وجه قصد ساخت ندارد ولی به فرض محال که چنین قصدی هم داشته باشد، نمیتواند این مسیر را در جهت منافع شما ادامه دهد چرا که حداقل 22 نفر فوت کرده اند و تاکنون 157 نفر سهم خود را انتقال داده اند و وکالت عباسی از ناحیه این 179 نفر فسخ شده است. قابل توجه کسانی که نسبت به سهام انتقال یافته و تعداد آن شک دارند، به بایگانی اداره ثبت کن، پلاک 121/655 مراجعه کنند تا از صحت و یا سقم این آمار مطلع شوند.
مالکین واقعی 685 نفر هستند ولی در حال حاضر نزدیک به 800 نفر مدعی وجود دارد، چگونه میخواهد مثلاً برای آنها خانه بسازد، مگر چقدر از زمین 86330 متر مربعی شما باقی مانده و چقدر تراکم دارید (زمین باقی مانده 17200 متر مربع است و با 300 درصد تراکم میشود 5 طبقه با سطح اشغال 60 درصد یعنی هر طبقه 10320 متر مربع)، آنهایی که اهل حساب و کتاب هستند حساب کنند که چه آینده ای در انتظار آنها است. مجموع زیر بنا بدون احتساب فضای پرت 51600 متر مربع خواهد بود که اگر این عدد را به 577/5 سهم تقسیم کنید نهایتاً و با خوشبینانه ترین حالت میشود 90 متر مربع برای یک سهمی ها و 45 متر مربع برای نیم سهم ها. شاید شما بگویید عباسی امین گفته نیم سهم با یک سهم فرقی نداره اگه اینطوره شما یا عباسی امین بگویید 51600 متر مربع را باید به چه عددی تقسیم کرد (عباسی دیگه وکیل همه نیست که بتونه از این حرفها بزنه).  
عباسی با صد نفر اضافه بر 685 نفر که سند یا مدرکی هم ندارند ولی مدعی هستند
باید چه کند؟ دلیل مدعی بودن آنها این است که پولهای کلان از آنها گرفته ولی به آنها یا مدرکی نداده و یا مدرکی داده که فایده ای ندارد (همچون یک دست نوشته که یک واحد آپارتمان در آخر پروژه به شما میدهم. شما بگویید آخر پروژه چه موقع فرا خواهد رسید ؟ آقا و یا خانم محترم گول خوردی چون طمع کردی و باز هم گول خواهی خورد چون باز هم طمع خواهی کرد و او از این نقطعه ضعف تو به خوبی استفاده کرده و خواهد کرد). او چگونه میتواند از جماعتی که همه چیز خود را از دست داده برای ساخت پول بگیرد (فضای بی اعتمادی موجود علیه عباسی چنین شرایطی را هیچوقت فراهم نخواهد کرد) لذا او مجبور است اگر بخواهد بسازد که ما چنین باوری نداریم بدون داشتن جواز بتواند، باید در ساخت مشارکت کند که بهترین حالت برای مشارکت 50 به 50 خواهد بود و این یعنی یک آپارتمان 45 متری برای یک سهم ها و 22/5 متری برای نیم سهم ها و یا به عبارتی دو تا یک سهمی یک آپارتمان 90 متری و چهار تا نیم سهمی هم یک آپارتمان 90 متری. با حمایت از عباسی بعد از 24 سال در بهترین حالت آینده شما این هست، اگه این شما را راضی میکنه از او حمایت کنید و یا باز هم فریب وعده هایش را بخورید.

نهایت همه این تحلیل ها نشان میدهد که اگر عباسی توبه کند و بخواهد ساخت و ساز کند، باز هم نمیتواند و پروژه ساخت و ساز فریبی بیش برای سرکیسه کردن دوباره مالکین و فرار از فشار موجود از طرف حامیانش نیست. عمق فاجعه فراتر از چیزی هست که شما بتوانید حتی آنرا تصور کنید. این زمین گُلِ زمینهای تهرونه و چشم های زیادی به دنبال زمین شما است که میخواهند با خسته کردن شما آنرا مفت از چنگ شما در بیاورند، دیگه بقیه اش با خودتونه؟ من آنچه را شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال.


حضرت محمد(ص) فرمودند :
 یک ساعت تفکر از هفتاد سال عبادت بهتر و بالاتر است.

امام علی (ع) فرمودند :

 1- طمع زیاد صاحبش را بدبخت و اطرافیانش را خوار می‏سازد
 
2- طمع مَركب رنج است
 
3- طمع انسان را به عیبهای زیادی در می‏افكند

 
4- طمعکار شرم و حیا ندارد**********  ماده 690 قانون مجازات اسلامی  **********

 هرکس به وسیله صحنه سازی از قبیل پی‌کنی‌،دیوارکشی‌، تغییر حد فاصل‌، امحای مرز، کرت بندی‌، نهرکشی‌، حفرچاه‌، غرس اشجار و زراعت و امثال آن به تهیه آثار تصرف در اراضی مزروعی اعم از کشت شده یا در آیش زراعی‌، جنگل‌ها و مراتع ملی شده‌، کوهستان‌ها، باغ‌ها، قلمستان‌ها، منابع آب‌، چشمه‌سارها، انهار طبیعی و پارک‌ های ملی‌، تاسیسات کشاورزی ودامداری و دامپروری و کشت و صنعت و اراضی موات و بایر و سایر اراضی و املاک متعلق به دولت یا شرکت‌های وابسته به دولت‌ یا شهرداری‌ها یا اوقاف و همچنین اراضی و املاک و موقوفات و محبوسات و اثلاث باقیه که برای مصارف عام‌المنفعه اختصاص‌ یافته یا اشخاص حقیقی یا حقوقی به منظور تصرف یا ذیحق‌ معرفی کردن خود یا دیگری‌، مبادرت نماید یا بدون اجازه سازمان ‌حفاظت محیط زیست یا مراجع ذیصلاح دیگر مبادرت به عملیاتی ‌نماید که موجب تخریب محیط زیست و منابع طبیعی گردد یا اقدام‌ به هرگونه تجاوز و تصرف عدوانی یا ایجاد مزاحمت یا ممانعت از حق در موارد مذکور نماید به مجازات یک ماه تا یک سال حبس ‌محکوم می‌شود. دادگاه موظف است حسب مورد رفع تصرف عدوانی یا رفع‌ مزاحمت یا ممانعت از حق یا اعاده وضع به حال سابق نماید.

تبصره‌1 ـ رسیدگی به جرایم فوق الذکر خارج از نوبت به عمل‌ می‌آید و مقام قضایی با تنظیم صورت مجلس دستور متوقف ماندن ‌عملیات متجاوز را تا صدور حکم قطعی خواهد داد.
تبصره‌2 ـ در صورتی که تعداد متهمان سه نفر یا بیشتر باشد و قراین قوی بر ارتکاب جرم موجود باشد قرار بازداشت صادر خواهدشد، مدعی می‌تواند تقاضای خلع ید و قلع بنا و اشجار و رفع آثار تجاوز را بنماید.
 برای کسب اطلاعات بیشتر قانون مجازات اسلامی سال 1375 به بعد را از اینترنت دانلود کنید و ماده 690 تا 696 آن را مطالعه کنید.

پنجشنبه 29 خرداد 1393 11:38 ق.ظ
در دادگاه گفته بود من کلی خرج کردم و اینها باید پول رو بدن , قاضی ازش پرسید خرج چی کردی , زمین خالی مگه چقدر خرج داره؟
ایشون با این کار از طرفداراش میخواهد پول بگیره و بازم جیبش رو پر پول کنه , خلایق هر چه لایق
چهارشنبه 28 خرداد 1393 11:04 ب.ظ
آقای ر.دادخواه فرض کنید عباسی جواز گرفته باشه و از گناهاش توبه کرده باشه شما دیگه چه مشکلی با ساخت و ساز دارید؟ حرف حسابتون چیه؟
ر. دادخواه : با سلام
مالک گرامی جماعتی که این گروه افراز را شکل دادند به دنبال چوب لا چرخ کردن نیستند بلکه از خداشون بود که به قول شما توبه میکرد و به دنبال حق و حقوق مردم بود ما هم حرفی نداشتیم ولی به قول قدیمی ها توبه گرگ مرگه. عباسی اگه راست میگه جواز ساخت را به مردم نشان بده، یک دستور نقشه گرفته و با آن جماعت را سر کار گذاشته. گروه افراز دیگه هیچ اعتمادی به عباسی و اطرافی هاش نداره برای همین میخواهد با افراز زمین سهم خودش را از عباسی و همفکر هاش جدا کنه. حرف حساب گروه افراز جدایی از عباسی هست نه کمتر و نه بیشتر و این جدایی به نفع هر دو گروه هست. عیسی به دین خود و موسی هم به دین خود. همینطور که عباسی زمین را به چهار قسمت تقسیم کرده میشه قطعه چهارم را هم به دو قسمت تقسیم کرد. با آرامش و به دور از هیاهو سر یک میز بشینیم و از هم جدا بشیم. به نظر شما وقتی دو گروه با هم سازگاری ندارن جز جدایی راه دیگری هم هست. اگر به دور از جنگ و جدال از هم جدا بشیم هر دو گروه به حق و حقوقشون میرسند وگرنه باید زمین را فراموش کنیم و منتظر باشیم دیگران از جمله شهرداری و دانشگاه آزاد زمین را بالا بکشند. گروه افراز لجاجتی ندارد فقط میخواهد از گروه عباسی جدا بشه. البته این گروه با انتقال سهم خودشون به دیگری وکالت عباسی را باطل کردند پس چه اصراری هست که عباسی زور میزنه وکیلشون باقی بمونه ؟ چه منافع کلانی وجود داره که حاضر نیست از آن بگذره؟ به جز خودش چه کسانی پشت این قضیه هستند که فقط به دنبال خسته کردن مردم هستند تا این زمین را فراموش کنند. اکثر گروه افراز مالکین ضیعفی از لحاظ مالی هستند و نمیتونند این زمین را فراموش کنند چون همه امید و دارایی شون همینه. حرف حسابمون این هست : جدایی، جدایی آن هم با افراز زمین نه کمتر و نه بیشتر.
چهارشنبه 28 خرداد 1393 04:38 ب.ظ
عباسی با این کاراش میخواد یه عده را مجبور کنه برن شکایت کنن و به طرفدارهاش بگه دیدین نمیزارن من کار کنم در صورتی که جواز ساخت نداره و فعلا داره چاله میکنه تا مردم را گول بزنه و دوباره به اسم ساخت و ساز ازشون پول بگیره. آنهایی که جواز دارن به سختی میتونن بسازن. این نشون میده که آدم های شهرداری را هم برای گول زدن مالکین خریده. دوستان گول نخورید و عاقلانه عمل کنید.
چهارشنبه 28 خرداد 1393 11:58 ق.ظ
خیلی جالبه ! نه جواز داره نه همه سند ها رو به نام شهرداری کرده ! این هایی هم که به نام شهرداری کرده ، که قانونی نیست! چه جوری می خواد بسازه خدا میدونه ! دیگه فریب کاری تا کی ؟!!
خبری از شهرداری جهت افراز شد ؟
با تشکر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.