تبلیغات
تعاونی مسکن لاله 110 - برگزیده مطالب ماههای گذشته
 
درباره وبلاگ


امام صادق(ع):
سه خصلت علامت نفاق است:
1- دروغ گویی
2- خلف وعده
3- خیانت در امانت

Email: maskanlaleh@yahoo.com


مدیر وبلاگ : ر. دادخواه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تعاونی مسکن لاله 110
آگاهی بخشی این وبلاگ به اعضای تعاونی پایان بخش سوء استفاده های مالی عباسی و دیگران خواهد بود
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

یک پرسش و پاسخ

 نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم آذر 1391

بنام خدا

یکی از خوانندگان محترم به طرفداری از آقای عباسی مطلبی نوشته است که هزاران پاسخ دارد . ما پاسخ مختصر خود را به او داده ایم که آنرا می خوانید .اگر کسی از شما اعضای محترم نیز با هر دیدگاه شخصی  پاسخی برای او دارد بفرماید متشکر خواهیم شد.این یک تبادل نظر آزاد است که اذهان همه گان را روشن خواهد کرد.


سوال خواننده محترم :


با سلام

خسته نباشید آقا

اعضای تعاونی با وکالت بلا عزل کاری 30 ساله به آقای عباسی داده اند واگر نه تا کنون به صورت قانونی با اتمام تاریخ انقضاء وکالت نامه عباسی عزل شده بودند؟! اطلاع دارید ؟!فعلا که آقای عباسی با پیمان کار، هم برای ساخت وخرید واحد های مربوطه قرار داد بسته اند که با شرایط موجود اعضاء به نتیجه نزدیکتر میشوند. شما 4نفر و آن سردار عزیز و... دلتان برای اعضاء سوخته است ؟!یا کل مال را یکجا میخواهید؟
آیا با این موضوعات به هدفتان میرسید ؟
منتظر جوابتان هستیم برای اطلاع عموم.فکر نکنم شهامتش را داشته باشی

جواب ما:


با سلام متقابل خدمت شما دوست ( نا آشنا ) !
1- اولا خیلی ممنون که نظرتان را حتی با طرفتاری از آقای عباسی اعلام کردید.
 این سایت متعلق به همه اعضای محترم تعاونیه و نه مربوط به گروه خاصی. بنا براین  اظهار نظر دراین سایت کاملا آزاده و همه می توانند هر برداشتی که از اتفاقات مربوط به گذشته و حال تعاونی و مدیران آن دارند برای دیگر دوستان عضو بیان کنند.

هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی و شفاف سازی کلیه فعالیتهای اعضا و اخبار مربوط به تعاونیست. این کاری است که آقای عباسی سالها قبل باید انجام میداد.اطلاع رسانی به اعضاء ابتدائی ترین وظیفه هیئت مدیره است.این حق اعضا بوده که در جریان همه اخبار تلاشهای تعاونی و عباسی باشند چون اکثرا با هزار رنج و مشقت پول عضویتشان را جور کردند و به عباسی دادند.از صدها میلیون تومان پولهای اضافی که از بسیاری از اعضا اخاذی شده فعلا بگذریم تا بعدا به آنجا هم خواهیم رسید . آیا اعضا حق داشتند بدانند عباسی دارد چه بلایی سر اموالشان درمی آورد یا نه ؟!‌ عباسی وکیل اعضای تعاونی بود یا ارباب اعضای تعاونی ؟ اگر اطلاع رسانی وظیفه اش بوده پس چرا بطور شفاف و دائم به اعضایی که به او اعتماد کرده و اموالشان را به قول شما با وکالت به دست او سپرده بودند اطلاع رسانی نمی کرده؟  چرا این کار بسیار مهم را انجام نداده ؟ اگر نمی دانید ما به شما می گوئیم. اطلاع رسانی درست و شفاف سازی فعالیتها شهامت می خواهد .فقط کسی از عهده اطلاع رسانی برمی آید که سالم و بی شیله پیله باشد و در کارهایش کلکی نباشد تا بتواند با شجاعت و شهامت همه کارهایش را به اعضا گزارش کند . کسی که مرموزانه مخفی کاری می کند و دائما اخبار کذب و دروغ به خورد مردم میدهد و یا به هریک از اعضا یک جور خبر می دهد هر بار زیر قول و قرارهایش میزند و و و ... آیا این آدم قابل اعتماد است ؟ در طول این 22 سال چند بار مجله یا گزارش خبری از کارهایش به اطلاع اعضای تعاونی رسانده است ؟ اگر سالی یک بار هم مردم را جمع می کرد و در جریان کارهایش قرار می داد  جمعا می شد  22 بار ! این کار را هم نکرده!

چهره ظاهر فریب آقای عباسی  که چشم بر حقیقت بسته است یکی از شعرهای مرحوم فروغ فرخزاد را به یاد می اندازد:

بر روی ماه نگاه خدا خنده می زند
هر چند ره به ساحل لطفش نبرده ایم
زیرا چو زاهدان سیه کار خرقه پوش
پنهان ز دیدگان خدا می نخورده ایم
پیشانی ار ز داغ گناهی سیه شود
بهتر ز داغ مهر نماز از سر ریا
نام خدا نبردن از آن به که زیر لب
بهر فریب خلق بگویی خدا خدا
شعر از فروغ فرخزاد

2-وکالتنامه 30 ساله بلا عزل !!! - اگر شما ندانید که این وکالت نامه مشکوک است مطمعن باشید که خدا می داند و خود عباسی و عوامل دفترخانه نیز میدانند که این وکالتنامه با نیرنگ بدست آمده است.

یکی از شروط امضای هر وکالتنامه ای توسط هر موکلی این است که سردفتر او را نسبت به مفاد کامل وکالتنامه و موضوع آن و اختیاراتی که قرار است به هر وکیلی بیدهد کاملا روشن و به اصطلاح تفهیم کند. تا مبادا موکل بیچاره ندانسته وکالتنامه ای را امضاء کرده و به این وسیله دار و ندار و زندگی اش را به باد فنا دهد.آیا قبل از آنکه اعضای محترم تعاونی آن وکالتنامه کذایی را امضاء کنند آن سردفتر خدانشناس آقای کاظمی کسی از میان اعضا را نسبت به ( 30 ساله بودن ) و ( بلا عزل بودن ) این وکالت نامه تفهیم کرد؟ ابدآ !!! اگر شما خودتان هم از اعضا باشید اعتراف میکنید که در روز امضای وکالتنامه نه به مردم مجال مطالعه آنرا دادند و نه کسی را از متن واقعی آن آگاه کردند...فقط گفتند این یک وکالتنامه ساده کاری است برای گرفتن سندهای زمین و جواز ساخت شما !!!! اعضا نیز به ذوق رسیدن هرچه سریعتر به سند زمین شان !!!  و جواز ساخت !!!  به ترتیب امضا می کردند به هیچکس اجازه خواندن داده نشد به بهانه آنکه محضر شلوغ است و امکان و وقت مطالعه نیست !  اگر این یک فریب و خیانت و سوء استفاده از اعتماد مردم نیست پس چیست ؟ تفهیم موکلین قبل از امضای وکالتنامه علاوه بر جنبه قانونی آن یک موضوع کاملا شرعی هم هست. یعنی بدون تفهیم موکلین یک عمل خلاف شرع هم صورت گرفته. البته کسانی که این توطعه و فریبکاری را بطور گروهی طراحی کرده اند بویژه عباسی و آن سردفتر خلافکار به خلاف شرع بودن کارشان وقوف کامل داشتند. منتهی ایمان کامل به خدا نداشتند که خلاف شرع مرتکب نشوند.

همه اعضا با سواد و عاقلند .هیچکس حتی خود شما دانسته دانسته اموال و اختیارش را آنهم نه برای یک سال بلکه برای 30 سال به دست نزدیک ترین کسانش نمیدهد چه برسد به غریبه ای به نام عباسی . پس قبول کنیم که وکالتنامه از پایه سست و باطل است چون با حیله و نیرنگ گرفته شده است.

3-آیا بی انصافی نیست که گفته اید تعداد اعضایی که حقشان را از عباسی می خواهند 4 نفرند. لطفا چشم خود را به روی حقیقت باز کنید.فقط تا کنون بیش از 150 نفر برای پس گرفتن سندهایشان از عباسی رسما در دادگاه 
شکایت نامه به ثبت رسانده اند و عده زیادی نیز فرم های اظهار نامه و شکایت را تنظیم کرده اند که به مرور و ظرف یکی دو هفته آینده مدارکشان را تحویل دادگستری خواهند داد. ما مطمعن هستیم که شما از طریق اطلاعات دروغی که عباسی به شما داده است اطلاع از حقیقت مسائل ندارید.
افرادی مانند شما که بی اطلاع از واقعیت هستند کم نیستند.زیرا منافع عباسی در این بوده است که یا اعضا را در بی خبری نگه دارد و یا با اخبار دروغ فرافکنی کرده و اعضاء را متفرق نماید.
امیدواریم این سایت باعث آگاهی و نزدیکی هرچه بیشتر اعضاء به هم گردد.
مطمعن باشید که اگر اختلاف نظر و یا هر اختلاف دیگری میان اعضا هست از روی کم اطلاعی و یا بی اطلاعی از حق مطلب است. اگر حقایق برای همه روشن شود اختلافات نیز کنار خواهند رفت. داستان اختلاف نظر میان اعضای تعاونی همان داستان فیل مولانا در اطاق تاریک است.ما مطمعن هستیم که پرونده عباسی به عمد در اطاق تاریک قرار داده شده تا کسی نتواند پی به ماهیت آن ببرد. زیرا سوء استفاده کلانی در کار است.
هرچند اگر ضروری نبود با اطاله کلام سر شما را درد نمی آوردیم اما برای حسن ختام و خالی نبودن عریضه نظر شما را به خلاصه ای از شعر زیبای مولوی در مورد فیلی که در اطاق تاریک قرار داده شده بود جلب میکنم. در این داستان هرکس در تاریکی فیل را از دیدگاه خودش یک جور توصیف میکند تا اینکه چراغ حقیقت را روشن کردند و همه به حقیقت پی بردند و اختلافات مردم  کنار رفت و نگاهشان یکی شد. 

پیل اندر خانه ای تاریک بود
عرضه را آورده بودندش هنود
از برای دیدنش مردم بسی
اندر آن ظلمت همی شد هر کسی
دیدنش با چشم چون ممکن نبود
اندر آن تاریکی اش کف می بسود
آن یکی را کف به خرطوم اوفتاد
گفت همچون ناودانست این نهاد
آن یکی را دست بر گوشش رسید
آن بر او چون بادبیزن شد پدید
آن یکی را کف چو بر پایش بسود
گفت شکل پیل دیدم چون عمود
آن یکی بر پشت او بنهاد دست
گفت خود این پیل چون تختی بدست
همچنین هر یک به جزوی که رسید
فهم آن می کرد هرجا می شنید
از نظرگه گفتشان شد مختلف
آن یکی دالش لقب داد این الف
در کف هر کس اگر شمعی بدی
اختلاف از گفتشان بیرون شدی
 
در تمثیل آمده است که پادشاهی پنج دانای کور را به کنار فیلی برد و از آنها خواست که حیوان را توصیف کنند و آنها چون در "تاریکی" بودند، تعاریف مختلفی ارائه دادند .در داستان اصلی، فیل در تاریکی نیست بلکه آدمهایی که به ملاقات او می روند، کورند.

نیازمندیهای فعلی زمین

 نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم آذر 1391

1- نفراتی كه سر زمین نگهبانی میدن به جهت نبودن آب لوله كشی به یك منبع آب بزرگ نیاز دارن اگه كسی میتونه موقت در اختیار بگذاره ممنون میشیم.

2- جهت انجام مجمع عمومی ما مكان سر پوشیده را تامین كردیم ولی برای نشستن اعضا به صندلی و یا هر چیزی كه اعضا بتوانند راحت بنشینند نیاز داریم حتی اگه چهار پایه باشه و یا هر چیزی به نظرتون مفیده.

3- كسی اگه موكت اضافی داره و میتونه واگذار كنه لطف كنه بیاره.

4- دربهای چوبی مستعمل برای اطراف مكان سر پوشیده مجمع عمومی به عنوان دیوار محافظ

5- ما برای شروع این سایت را تشكیل دادیم و میدونیم نواقص زیادی داره ولی بضاعت مالی ما بیشتر از این را اجازه نداده، اگه كسی تو زمینه ایجاد وب سایت تخصص داره و مایل به همكاری هست خوشحال میشیم. 

6- شما با نظرهای مفیدتون تو این سایت و یا سر زمین در جلسات ماهیانه و یا هفتگی میتونید هر نوع توانمندی دارین به ما بگین تا از آن در جهت منافع همه اعضا استفاده كنیم.

مكان و زمان مجمع عمومی مالكین محترم


 نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم آذر 1391

با سلام و خدا قوت به تمامی مالكین محترم پرو‍ژه لاله 110 پونك مخصوصا كسانی كه تمامی توان خود برای به سرانجام رسیدن این پروژه را به میدان آورده اند. جلسه عمومی اعضا جمعه آخر هر ماه ساعت 9/30 صبح و در محل زمین به آدرس: پونك - بلوار سیمون بولیوار - نرسیده به میدان دانشگاه - خیابان سجاد - بالاتر از باشگاه سجاد برگزار میشود و در ماه آذر همین جمعه مورخ 91/9/24 ساعت 9/30 به امید خدا و با حضور پر شور شما عزیزان جهت اطلاع رسانی و هماهنگی های لازم برگزار میگردد. در ضمن تلفن تماس زمین 44852273 است.
ملاقات تنی چند از اعضا با معاون شهرسازی شهرداری منطقه 5

 نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم آذر 1391
 

روز چهارشنبه مورخ 91/9/22 ساعت 9 صبح با مساعدت و هماهنگی قبلی شهردار محترم منطقه 5 و معاون شهرسازی، تنی چند از اعضا با معاون شهرسازی آقای مهندس رضایی ملاقات حضوری داشتند و تمام داستان این تعاونی را برای ایشان تعریف كردند. بعد از شنیدن ماوقع و دیدن مدارك موجود، ایشان نكاتی را برای برون رفت از وضعیتی كه علی اكبر عباسی برای اعضا تعاونی بوجود آورده پیشنهاد كردند و اعضا نیز خواسته ها و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و در نهایت مقرر شد جلسه ای روز شنبه یا نهایتا یكشنبه هفته بعد با تمامی افراد مسئول در شهرداری منطقه 5 جهت جمع بندی موارد مطرح شده برگزار گردد.

  حضور اکثریت اعضا در جلسه عمومی روز جمعه موجب مسرت و امتنان همگان خواهد بود.
                            قصه زمینهای مراد آباد و 22 سال انتظار - قسمت اول


 نوشته شده در سه شنبه بیست و یکم آذر 1391 

بنام خدا


قصه
زمین های مراد آباد و 22 سال انتظار


بچه های خوب سلام
از امروز می خواهم یک قصه بسیار جالب و شنیدنی را براتون تعریف کنم .قصه ای  بنام زمینهای مراد آباد و 22 سال انتظار. قصه ای كه در دل آن پر از قصه های جالب دیگه است ، هر چند كه ظاهر این قصه ها با هم تفاوت دارند ولی این قصه ها از هم جدا نیستند و خالق و نقش اصلی همه این قصه ها یک نفره و آن یک نفر هم  بجز آقا روباهه کس دیگری نیست ...
  
اما بچه های عزیز... قبل از شروع داستان بد نیست بدونید که این قصه یک نکته خیلی عجیب و باور نکردنی  داره که  باید براتون گفته بشه... و آن نکته اینه که هیچکس بجز خود آقا روباهه همه قصه زمین های مراد آباد و 22 سال انتظار را از اول تا آخر بلد نیست... هرکسی فقط یه قسمت از این مجموعه قصه ها را بلده... و مطمعنا هر کدوم از شما هم فقط یک قسمتهایی از این قصه ها را  شنیده اید... ولی هیچکدوم از ما همه قصه را نمی دونیم...
البته همه فکر میکنند کل قصه را بلدند... در حالیکه اینطور نیست... آقا روباهه هرگز کل قصه را برای کسی نگفته و این فقط خود آقا روباهه است که تمام بخشهای قصه رو میدونه!...
متاسفانه ، این روباه قصه ساز آنقدر بدجنس بوده که هر کی پیشش رفته یه چیزی ازش گرفته و فقط یک گوشه ای از قصه را براش تعریف کرده ودست آخر هم همه را خوشحال و راضی از پیش خودش برگردونده منزلشون .  تا به حال نشده که کسی همه قصه را کامل ازش شنیده باشه... خیلی عجیبه نه!؟  راستی بچه ها به نظر شما چه کلکی تو کار این روباهه بوده و هست که تا بحال یک بخشهایی از قصه را از همه مخفی کرده...؟ آیا به نظر شما ممکنه که یک گنج و یا گنج های متعددی در زمینهای مراد آباد مخفی بوده که روباهه می ترسیده دیگران از آن مطلع بشن؟ کسی می دونه ارزش این گنج ها چقدر بوده؟ کسی چه میدونه شاید یکی از دلایل تکه تکه کردن زمینها وجود همین گنجهای مختلف در آن باشه؟ یعنی تو هر تكه زمین گنجی نهفته شده بوده؟ این گنجها را برداشته یا هنوز برنداشته؟
به هرحال جای هیچ نگرانی نیست... اگر هر کدام از بچه ها حرفهایی را که از آقا روباهه شنیدند مثل پازل کنار هم بگذارند  آنوقت طولی نمی کشه که کل قصه معلوم می شه و کلک های اون جناب روباه برای همه رو میشه.
تا اونجایی که خودمون قصه را بلد باشیم تعریف میکنیم ولی از همه خواهش می کنیم اگر مطلبی جا افتاد یا اشتباه گفته شد لطف کنند از طریق همین سایت آنرا اصلاح کرده و برای بقیه بچه ها تعریف كنند تا هم کتاب قصه ما کامل و بی نقص بشه و هم اینکه بقیه بچه ها از آن اطلاع پیدا کنند.
از اونجایی که قصه زمینهای مراد آباد و 22 سال انتظار  دهها قسمته و خیلی طولانیه و نمیشه همه آنرا یکباره تعریف کرد پس اجازه بدین به مرور بخشهای مختلف آنرا تعریف کنیم. اینطوری  کسی هم از خواندن ماجراهای  جالب و آموزنده زمین خسته نخواهد شد . امیدوارم همه استفاده کنیم و عبرت بگیریم...
ضمنا خواهشمندیم در مورد اسم این قصه هم نظر بدهید. اگر با اسم قصه مخالفید لطفا هر اسم پیشنهای که دوست دارید از طریق همین سایت اعلام بفرمائید.
متشکریم
 بنام خداوند مهربان

قصه زمینهای مراد آباد و 22 سال انتظار

قسمت اول
 
روزی بود و روزگاری بود ...
یک کوه نسبتا بلندی در شمال غربی تهران بود که در دامنه های آن محله سر سبز و قشنگی به نام مراد آباد پونک وجود داشت ...
اطراف محله مراد آباد باغها و زمینهای فراوانی بودند که همه آنها صاحب داشتند ...

 قصه ادامه دارد....
ملاقات بسیار مفید اعضای تعاونی با شهردار محترم منطقه پنج

 نوشته شده در سه شنبه بیست و یکم آذر 1391

بسم الله الرحمن الرحیم

دوشنبه صبح مورخ  1391/9/20 عده زیادی از اعضای محترم تعاونی مسکن لاله بطور دسته جمعی با جناب آقای طلوعی شهردار محترم منطقه پنج ملاقات حضوری داشته و  گفتگوی بسیار مفید و موثری انجام دادند. در این ملاقات که تعدادی از معاونین و مشاورین ایشان و برخی دیگر از مسئولین شهرداری نیز حضور داشتند ابتدا شهردار محترم  سخنان دردمندانه و گلایه های اعضا را در خصوص خیانتهای فراوان علی اکبر عباسی و پایمال شدن حقشان را در کمال متانت و بردباری استماع نموده  و پس از مشورت با معاونین و مشاوران حاضر در جلسه  ضمن قول هرگونه همگاری با اعضای مال باخته تعاونی راهکارهای امیدوار کننده ای را جهت خلاصی اعضای تعاونی از دست عباسی ارائه فرمودند .

رئوس مهمترین مطالب مطرح شده با شهردار محترم منطقه پنج عبارت بودند از خیانت در امانت از سوی عباسی در توافق خودسرانه و قرارداد خلاف شرع و غیر قانونی با شهرداری منطقه پنج در مورد بخشیدن 80٪ از زمینهای اعضاء به شهرداری  بدون اطلاع و رضایت اعضای تعاونی. در حالی که عباسی قبل از هرگونه ورودی به چنین توافق بسیار مهم با شهرداری می بایست طی یک مجمع عمومی رسمی و اطلاع رسانی دقیق رضایت اکثریت اعضا را  جلب می نمود. در نهایت مشخص گردید که توافق عباسی با شهرداری با سوء استفاده از یک وکالتنامه مشکوک و قدیمی 20 ساله ای که قبلا فریبکارانه از اعضاء گرفته بود انجام شده و نتیجه ای جز زیان صد در صدی عاید اعضاء نشده و لذا کسی آنرا نمی پذیرد.


موضوعات بسیار مفید و مهم دیگری نیز مطرح شدند و در مقابل شهردار محترم نکات و راهکارهای مهمی ارائه دادند که گزارش کامل این جلسه روز جمعه 91/9/24 و در جریان جلسه عمومی به اطلاع اعضای محترم حاضر خواهد رسید.

حضور اکثریت اعضا در جلسه عمومی روز جمعه موجب مسرت و امتنان همگان خواهد بود.
جلسه عمومی اعضای تعاونی در تاریخ 24 آذر 91 سر زمین تعاونی


 نوشته شده در دوشنبه بیستم آذر 1391
طبق روال گذشته که در آخرین جمعه هر ماه اعضای علاقمند تعاونی جهت تبادل نظر با یکدیگر و اطلاع از آخرین اخبار مربوط به زمین گرد هم می آمدند روز جمعه 1391/9/24 نیز از ساعت 9/30 صبح به بعد جلسه عمومی اعضای محترم تعاونی در محل زمین تعاونی واقع در بلوار سیمون بولیوار انتهای خیابان سجاد برگزار خواهد گردید.

علاقمندانی که با منطقه و آدرس زمین آشنا نیستند در صورت نیاز می توانند از طریق شماره تلفن نگهبانی زمین به شماره 44852273 کسب اطلاع فرمایند.همچنین شماره تلفن 09109264112 جهت دریافت و ارسال پیام کوتاه همواره در اختیار شما خواهد بود.

استقبال گرم و حضور حداکثری اعضای محترم تعاونی در جلسه عمومی جمعه نشانه علاقمندی جمعی اعضاء به مشارکت در حل و فصل مشکلات و پیشبرد اهداف تعاونی میباشد.

از اعضای محترمی که برای نخستین بار در جلسات عمومی تعاونی شرکت میکنند خواهشمندیم جهت تکمیل پرونده و پرسشنامه های مربوط به اعضای تعاونی کپی فیش های واریزی و کپی سند و هر مدرک دیگری که دارند را نیز به همراه داشته باشند.

توجه داشته باشیم که هر یک از اعضای تعاونی مسئول مستقیم حق و حقوق خود در تعاونی میباشد لذا انتظار داریم هرکس به اندازه منافعی که در تعاونی دارد به  هر میزان و به هر شکلی که مایل است سایر اعضاء را در پیشرفت پروژه همراهی نماید. اعضای محترمی  که در زمینه های حقوقی - قضایی - امور اداری و دفتری - قوانین و ضوابط شهرداری - امور اینترنتی و یا در هر  زمینه دیگر تجربیاتی دارند می توانند با هماهنگی سایر اعضا را یاری نمایند.

جلسه عمومی روز جمعه 1391/9/24 بهترین فرصت حضور شما عضو محترم تعاونی میباشد.

به امید دیدار     
ضرورت اتحاد میان اعضاء مهمترین هدف تشکیل سایت تعاونی مسکن لاله 110


 نوشته شده در یکشنبه نوزدهم آذر 1391                                             
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت همه اعضای عزیز و محترم تعاونی مسکن لاله 110

به لطف پروردگار متعال با تشکیل این سایت اولین گام مهم در رسیدن هرچه سریعتر به اهداف تعاونی که چیزی جز خانه دار شدن اعضاء نیست فراهم شده است .
برخی از دلایل تشکیل این سایت به این شرح میباشند  :

1-عدم ارتباط مستمر اعضاء با همدیگر و عدم اطلاع از اخبار واقعی تعاونی و ماهیت اصلی فعالیت های عباسی  باعث شده است حقوق اعضاء در گذشته دستخوش خسارتها و کلاهبرداریها و تعرضات فراوان عده ای  سود جو و فرصت طلب قرار گیرد. ارتباط و شناخت بیشتر اعضای محترم تعاونی  از نظرات یکدیگر از طریق این سایت باعث تحکیم همبستگیها  و اتحاد میان اعضاء و هماهنگی های بیشتر برای پایان دادن به 22 سال انواع سوءاستفاده ها و وقت کشی ها و اخاذی های بی حساب و کتاب علی اکبر عباسی و سایر عوامل جیره خوار او خواهد گردید.

2-اعضای محترم از طریق این سایت خیلی سریع و به موقع در جریان کامل آخرین اخبار واقعی تعاونی قرار خواهند گرفت و این اطلاع رسانی و شفاف سازی  بموقع مانع از آن خواهد شد که عباسی و همدستانش همچون گذشته و با انتشار اخبار کذب و دروغ  به فریب بعضی از اعضای خوش باور تعاونی بپردازند.

3-خوشبختانه تعاونی از یک پشتوانه غنی و پربار انسانی برخوردار است.اکثر اعضای محترم تعاونی را افرادی مدیر و با تجربه در زمینه های مختلف تشکیل داده اند .همه اعضاء میتوانند با صرف حداقل زمان و از طریق این سایت سایر اعضاء را از نظرات سازنده و ارزشمند خود مطلع ساخته و با راهنمایی های خود در پیشبرد اهداف تعاونی  مشارکت  فعال داشته و موثر واقع شوند. متاسفانه بزرگترین خطای عباسی نادیده گرفتن (عمدی ) این ظرفیت عظیم و ارزشمند اعضاء محترم تعاونی بوده است. عباسی با بی اعتنایی های خود به نظرات و توانایی های دیگر اعضاء , بسیار ی از فرصتها و امتیازات ارزشمندی را که می شد طی 22 سال گذشته نصیب اعضای تعاونی گردد , با نهایت بی کفایتی و سوء مدیریت به هدر داد . هرچند بسیاری معتقدند که در پس فعالیتهای مرموز و مخفیانه عباسی چیزی جز مطامع شخصی و سوء استفاده های نامشروع وی نبوده است.

4- انشاالله ما به مرور تصویر کلیه اسناد مربوط به تعاونی را از طریق این سایت در معرض دید و قضاوت اعضای محترم قرار خواهیم داد.و شما با مراجعه به این سایت همه روزه در جریان جدیدترین اخبار و برنامه های تعاونی قرار خواهید گرفت.

ما خواهشمندیم در هر زمینه که مایلید با سایر اعضاء همیاری داشته باشید تا بدینوسیله هرچه سریعتر انشاالله موضوع زمین مراد آباد را با مشارکت یکدیگر و همت جمعی به یک سرانجام خوب خوشی برسانیم.
متشکریم
یکشنبه 1 مرداد 1396 01:06 ق.ظ
Hello! I could have sworn I've been to this website before but after browsing through a
few of the posts I realized it's new to me.
Anyways, I'm definitely happy I stumbled upon it and I'll be bookmarking it and checking back frequently!
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 09:13 ب.ظ
Magnificent beat ! I would like to apprentice while you amend your
web site, how can i subscribe for a blog site?
The account aided me a appropriate deal. I have been a little bit familiar of this your broadcast offered shiny transparent idea
پنجشنبه 31 فروردین 1396 07:57 ق.ظ
Hello I am so delighted I found your web site, I really found you
by error, while I was browsing on Aol for something
else, Regardless I am here now and would just like to say thanks for a marvelous post and a all
round exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to
browse it all at the moment but I have saved it and also included your RSS feeds,
so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the superb work.
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 11:34 ب.ظ
آقای عباسی الهی نابود شوی که ما را از هستی ساقط کردی
چهارشنبه 4 بهمن 1391 12:03 ق.ظ
بزارد آقای عباسی آپارتمان سازی رو شروع کند
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر