تبلیغات
تعاونی مسکن لاله 110 - نظرات کارشناسی
 
درباره وبلاگ


امام صادق(ع):
سه خصلت علامت نفاق است:
1- دروغ گویی
2- خلف وعده
3- خیانت در امانت

Email: maskanlaleh@yahoo.com


مدیر وبلاگ : ر. دادخواه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تعاونی مسکن لاله 110
آگاهی بخشی این وبلاگ به اعضای تعاونی پایان بخش سوء استفاده های مالی عباسی و دیگران خواهد بود
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : ر. دادخواه
با عرض سلام و تشکر از تمام کسانی که از این سایت برای اطلاع رسانی سالم و آگاهی بخشی درست استفاده میکنند و با عرض تاسف برای کسانی که از این سایت برای درگیریهای شخصی در بخش نظرات استفاده می کنند. در بخش نظرات دو مطلب که قابل تامل است را انتخاب کردیم تا مستقیم در معرض رویت و قضاوت و نظر دهی شما دوستان قرار گیرد. برای ما موافق و مخالف فرق نمی کند ما خواهان پایان دادن به وضع موجود و رسیدن اعضا به حق و حقوق از دست رفته هستیم. بیائید همگی با هم یاد بگیریم چگونه نظرات یگدیگر را در نهایت ادب نقد کنیم نه همچون عباسی که همیشه برای فرار از اصل موضوع که همان پاسخگوئی در برابر مسئولیتش است همیشه با ایجاد حاشیه از آن فرار کرده و متاسفانه برخی دوستان با عدم آگاهی خود ، بی غرض آب به آسیاب دشمن می ریزند. آگاهی شاه کلید موفقیت است که عباسی و یاران او از آن می هراسند. سهم ما در این سایت به چالش کشیدن نظرات جهت بالا بردن سطح آگاهی مالکین محترم است. پس از آگاهی و ایمان مهمترین اصل حضور و تلاش است تا موفقیت کامل شود.
 آیه قران: ( لیس للانسان الا ما سعی)


وكیل دادگستری
اینجانب به عنوان یك وكیل معتقدم:
1. از آنجاكه دادسرا هیچ گونه صلاحیتی در رسیدگی به یك امر حقوقی از جمله تفكیك زمین ندارد، ادعای بازپرس محترم در خصوص توانایی انجام این كار صرفا جهت ایجاد یك توافق خارج از دادگاه مابین مالكین خواهان این جدایی و عباسی میباشد كه در خوش بینانه ترین حالت منجر به تامین هرچه بیشتر منافع طرف مقابل و جلوگیری از ادامه روند صحیح تفكیك یعنی مراجعه به اداره ثبت و شهرداری و دادگاههای صالح خواهد شد(سوابق شعبه در رسیدگی به پرونده ها و قراین و دلایل قانونی و عقلی نیز بر این امر صحه میگذارد)
2. ادامه فعالیتهای قضایی از جمله پیگیری پرونده های كیفری(در دادسرا) و حقوقی(در دادگاه های حقوقی) مستلزم مراجعه و پیگیری تك تك شكات و دادخواهان میباشد كه در این زمینه استفاده از راهنماییهای وكلا و حقوقدانان مورد اعتمادشان مفید و موثر خواهد بود.

جناب آقای وكیل دادگستری
ضمن تشكر از اظهارات كارشناسانه شما ، اگر درست متوجه شده باشیم منظورتان این است كه هدف بازپرس از طرح توافق میان مالكین و عباسی تامین هرچه بیشتر منافع براى عباسی است ؟
شما بطور بدبینانه اعتقاد دارید كه موضوع ” توافق مخالفین و موافقین عباسی برای جدا شدن ازهم “ یك موضوع صورى است و آقای بازپرس با طرح این مطلب صرفاً بدنبال وقت تلف كردن به نفع عباسی است تا اعضای مخالف دنبال كارهای افراز و شهرداری نروند ؟
البته ما با دیدگاه شما مبنى بر احتمال تبانى میان بازپرس و عباسی موافق نیستیم و جداً معتقدیم كه بازپرس محترم بدنبال حل واقعی اختلافات است زیرا جدایی اعضاء مخالف از عباسى امرى است كه دیر یا زود باید اتفاق افتد چه قبل از افراز باشد چه بعد از آن بنابراین عقب انداختن حل پرونده برای یكی و هفته چیزی عاید عباسی و یا خدای نخواسته بازپرس نخواهد كرد.
اما با توجه به این تذكر عاقلانه است كه اعضاى محترم كاملاً هوشیار باشند و همزمان با جمع آوری اطلاعات اعضاء و تعیین وكیل برای ورود به مراحل قانونى جدایى از عباسى چند نكته را هم زیر نظر داشته باشند :
١- اگر اعضاء برای دیداربا شهردار و معاون منطقه پنج و احیاناً اعلام حمایت كتبى و توافقات و غیره ...برنامه ای دارند ایام قبل از انتخابات را نباید از دست بدهند ، و همچنین است تداوم پیگرى هاى افراز
٢- باید هرگونه فعالیت یا رفت و آمد مشكوك عباسی به سر زمین یا ثبت یا شهردارى را زیر نظر داشت ، زیرا از این عباسی هركارى برای فرار از زیر قول و قرار و تعهدات به اعضاء كه بگوئید ساخته است .
ضمن تشكراز این وكیل محترم از كلیه حقوقدانان و صاحب نظران محترم دیگر خواهشمندیم هر نظرى یا اقدامى را كه در جهت پیشرفت كار اعضاء مفید تشخیص مى دهند بصورت آشكار و یا بصورت نظر خصوصى از طریق این سایت ما را نظراتشان مطلع سازند

سه شنبه 6 خرداد 1393 09:29 ب.ظ
آقای عباسی قطعا سپری شدن عمر شما هم مانند سایر اعضا می باشد گذر بیش از بیست سال عمر در انتظار صاحب خانه شدن شاید شامل حال شما نشود چون شما در نزدیکی همین زمین مراد آباد صاحب چند طبقه خانه هستید ولی بدانید عمر شما هم در دهه های آخر قرار دارد بیایید برای سالم ماندن دینتان به همین مقدار از دنیایتان قناعت کنید و صادقانه واقعیت را به اعضا اعلام نمایید و به بیست سال دروغ و دغل بازی پایان داده و اگر زمین و خانه نصیب اعضا نگردید لااقل یک بار برای همیشه یک حرف راست از شما بشنوند شاید برای رهایی از پل صراط شما تأثیر داشته باشد.
یکشنبه 21 اردیبهشت 1393 09:08 ق.ظ
با سلام
بر کناری عباسی، گروه فعال ،گروه محافظه کار، گروه خنثی ،تجمع، شهرداری منطقه5 و..... برای هیچ کدام از ما مسکن ،آبرو، حیثیت از دست رفته و رهایی از مستاجری نمی شود.عزیزانی که مسکن و ماوایی دارید به خاطر رضای خدا بیاید با هم طبق نظر دوستمان فکری برای فروش زمین بکنیم زیرا عباسی هیچ کاری برای ما نخواهد کرد.
چهارشنبه 1 خرداد 1392 02:24 ق.ظ
اختیارات بازپرس بسیار محدود است.

وظیفه بازپرس اینست که تحقیقات لازم را انجام دهد و پرونده را به دادگاه بفرستد تا دادگاه هر طور خواست تصمیم بگیرد.

بازپرس نمیتواند حکم صادر کند.
چهارشنبه 1 خرداد 1392 02:21 ق.ظ
چه کسی گفته وکالت عباسی حق گرفتن وکیل را سلب کرده؟

عین همان وکالتی را که اعضا به عباسی داده اند را می توانند به شخص دیگی هم بدهند.

یک "اصیل" می تواند به دو نفر وکالت بلاعزل دهد.
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 09:33 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت همه دوستان ارجمند
ابتدا از كلیه حقوقدانان محترم خواهشمندیم راجع به چگونگی موضوع ” عدم امكان گرفتن وكیل جدید از سوی اعضاء “ و راه حل های قانونی رفع این مشكل نظر كارشناسانه خود را اعلام فرمایند تا بقیه اعضاء از نظراتشان استفاده كنند .
معذالك درصورتیكه واقعاً امكان گرفتن وكیل نباشد پیشنهادات بنده این است كه ابتدا یك تیم خبره و امین از میان اعضاء كه آشنا به قوانین حقوقى و مسلط بر همه مسائل تعاونی باشند به عنوان گروه اول مذاكره كننده با عباسی به دقت تعیین كرده و وارد مذاكره قوى و كارشناسانه با عباسى كنیم تا او نتواند با حیله ها و ترفندهاى خاص خود گروه اول مذاكره كننده را خدای نخواسته خام كرده یا فریب دهد . پس از آنكه گروه اول به نتایج و توافقات مطلوب و دلخواه با عباسی رسیدند كار برای گروههای بعدی اعضاء بسیار آسانتر خواهد شد بطوریكه بقیه اعضاء همان توافقات گروه اول با عباسى را برای خود الگو قرار داده و بدون اینكه با مشكل وكیل گرفتن مواجه باشند ذیل همان متون توافق شده گروه اول را یا مشابه آنرا در برگى جداگانه شخصاً امضاء خواهند نمود . به اینصورت توافقات انجام شده شكلى یكدست خواهد داشت و فرقى هم با وكیل گرفتن ندارد. مثل این است كه گروه اول مانند وكیل بقیه اعضاء وارد مذاكره و توافق میشوند و بقیه هم در صورت تمایل خط گروه اول را با آرامش خیال ادامه خواهند داد. منتهی در مذاكرات گروه اول باید همه خواسته های اعضاء و نه فقط بعضیها گنجانده شود تا انشاالله همه اعضاء راضی شده و به خواسته خود برسند .
با آرزوى سلامت و موفقیت برای اعضای محترم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.