تبلیغات
تعاونی مسکن لاله 110 - نتیجه مجمع عمومی جمعه 92/3/10
 
درباره وبلاگ


امام صادق(ع):
سه خصلت علامت نفاق است:
1- دروغ گویی
2- خلف وعده
3- خیانت در امانت

Email: maskanlaleh@yahoo.com


مدیر وبلاگ : ر. دادخواه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تعاونی مسکن لاله 110
آگاهی بخشی این وبلاگ به اعضای تعاونی پایان بخش سوء استفاده های مالی عباسی و دیگران خواهد بود
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
شنبه 11 خرداد 1392 :: نویسنده : ر. دادخواه


با عرض سلام و تشکر جهت حضور پر شور شما در مجمع عمومی جمعه مورخ   92/3/10

موضوع اصلی این جلسه چگونگی انتخاب و توافق با وکیل بود. از طرفی چون اکثریت در هنگام ثبت نام در سایت و همچنین در زمان حضور در مجمع روز جمعه ، خانم دانش پژوه را انتخاب کردند مقرر گردید که ایشان و تیم همراه، وکالت این مجموعه را به عهده بگیرند. جهت هزینه های کارشناسی، ثبت و حق الوکاله وکلای دادگستری  اعضای شرکت کننده متعهد شدند برای نفرات یک سهمی مبلغ یک میلیون تومان و برای نیم سهمی مبلغ پانصد هزار تومان به حساب سپرده کوتاه مدت  3056880  نزد بانک سپه قصر فیروزه تهران ، کد : 728  به نام حمید دهقان و مریم دانش پژوه واریز نمایند. اعضای متقاضی افراز جهت امضای وکالت نامه کاری به همراه فیش پرداخت شده به این حساب و کپی صفحه دوم و سوم سند ( کسانی که ندارند کپی بنجاق )  و کپی کارت ملی در روز یکشنبه 92/3/12  و دوشنبه 92/3/13  ساعت 13 الی 16 به دفتر وکالت واقع در:خیابان شریعتی بالاتر از پل سید خندان _ روبروی پارک شریعتی _ پلاک 965 _  ساختمان نور  طبقه 4_ واحد 16  مراجعه فرمایند. در ضمن کسانی که موفق نشدند در جلسه روز جمعه شرکت کنند میتوانند در این دو روز جهت دریافت فرم های دادخواست و امضای وکالت نامه و یا سوالات احتمالی مراجعه نمایند.

قابل توجه کسانی که فرم دادخواست تحویل گرفته اند مدارک لازم به همراه دادخواست عبارتند از : 

1- کپی سند یا بنجاق برابر اصل (  از دفتر خانه 363 بگیرید و همانجا برابر اصل کنید ) 2- کپی قولنامه برابر اصل ( دادگاه برابر اصل میکند ) 3- کپی اظهار نامه برابر اصل ( دادگاه برابر اصل میکند )  4- کپی وکالتنامه برابر اصل ( از دفترخانه 363 بگیرید و همانجا برابر اصل کنید )

هزینه دادخواست در دادگاه تقریباً  10 هزار تومان است. مراقب باشید بیشتر از شما نگیرند.

البته دفترخانه 363 هم از این فرصت استفاده کرده و از مردم برای یک مهر برابر اصل بی حساب پول می گیرد.

تمامی سوالات خود را میتوانید در بخش نظرات بپرسید تا جواب آن در معرض دید کسانی که سوالات مشابه دارند، قرار گیرد.به سوالات حقوقی شما توسط وکیل محترم پاسخ داده می شود.


                                   محل تحویل دادخواست و اظهارنامه در تهران

مناطق 2 و 6  و 11 و 12  شهرداری ( از اتوبان همت به پایین )  : مجتمع قضایی شهید بهشتی

                              مناطق 1 و 2 شهرداری( همت به بالا )  :  مجتمع قضایی عدالت

                                               مناطق 3 و 7 شهرداری  :  مجتمع قضایی شهید صدر

                                     مناطق 5 و 21 و 22 شهرداری  :  مجتمع قضایی مفتح

                                          مناطق 14 و 15 شهرداری  :  مجتمع قضایی شهید محلاتی

                                          مناطق 16 و 19 شهرداری  :  مجتمع قضایی بعثت ( ضلع شمالی ترمینال جنوب )

                                              مناطق 8 و 4 شهرداری  :  مجتمع قضایی باهنر

                     منطقه 13 شهرداری  :  مجتمع قضایی مدرس ( امام حسین - خ دماوندعد از سبلان-اول وحیدیه )

مناطق 9 و 10 و 17 و 18 شهرداری  :  مجتمع قضایی مطهری ( یافت آباد-بلوار معلم -میدان معلم )


                                     شهرستانی ها حتما از شهرستان خود اقدام کنند.

سه شنبه 14 خرداد 1392 11:49 ق.ظ
باسلام؛ سؤالم در مورد حق الوكاله است، اصلح است اگر مبلغ خواسته شده را به چند قسط یامرحله یا فاز،مثلا 5 مرحله تقسیم كنید بطوریكه وجه مرحله اول برای شروع كار پرداخت شود، و وجوه بعدی متناسب با پیشرفت كار وكیل محترم مرحله به مرحله به ایشان واگذارشود. فواید قابل قبولی به همراه خواهد داشت.
1- موكلین با میل و رغبت بیشتری مشاركت خواهند كرد.
2- وكیل محترم با امعان نظر بیشتر بدنبال حصول نتیجه مثبت در برنامه های زمانبندی مشخص جهت ارایه به موكلین خود مسؤل خواهد بود .
3- موارد فوق موجب مشاركت حد اكثری خواهد شد .


ر. دادخواه
با سلام
آقای دهباشی عزیز شما خود خوب میدانید که پدر خانم دانش پژوه هم عضو است و این حداقل مقدار مبلغی است که در نظر گرفته شده و بیشتر این مبلغ صرف هزینه کارشناسی و مالیات وکالت و هزینه های جانبی می شود و در نهایت شاید حتی چیزی به عنوان حق الوکاله از آن باقی نماند و در ضمن این هزینه علی الحساب و بستگی به هزینه های پیش رو دارد از این جهت با حداقل مقدار کار را شروع کردیم. مطمئن باشید که نفع شخصی هیچکس در میان نیست و فقط هدف به سرانجام رسیدن کار است.
یکشنبه 12 خرداد 1392 07:02 ب.ظ
سوالم همان سوالی است که خانم امیرپور راچع به مبلغ حق الوکاله مطرح کرده اند.
ر. دادخواه
خانم دانش پژوه خودش از اعضا است و سعی دارد با تیمی کاری خود با حداقل مبلغ دریافتی موضوع را پایان دهد ولی اگر هزینه های غیر مترقبه ای در مسیر به جز از هزینه های پیش بینی شده حاصل شد اعضا باید آن را متقبل شوند. سعی همگی ما این است که موضوع زمین با حداکثر منافع برای اعضا و حداقل هزینه و حداقل زمان به پایان رسد. به امید خدا و دعای خیر شما.
یکشنبه 12 خرداد 1392 05:42 ب.ظ
با عرض سلام و خسته نباشید
در جلسه روز جمعه به صورت گذرا اشاره ای به جلسه با شهرداری کردید ولی بدون هیچ توضیحی از مسئله گذشتیدو بعد به سهم 40% و 60% اشاره کردید و این مسئله به نظر کوتاه آمدن از حق اعضا به نظر آمد و شائبه همراهی با شهرداری و انحراف خیلی کوچکی از اهداف تعیین شده به شمار می رفت.هر چند در برگ بعدی میزان سهم را ذکر ننموده اید لذا خواهش مندم در برخورد با شهرداری دست بالاتر را بگیرید تا به حداقل ها راضی شوند. با تشکر و دعای توفیق در کار
ر. دادخواه
با سلام
دوست عزیز نظر جمع رسیدن به حداکثر منافع در کوتاهترین زمان ممکن است و این مبنای سیاست کاری ما است. در صورت همکاری نکردن شهرداری جهت تامین منافع مالکین ، توافق فعلی را از طریق اقدامات حقوقی زیر سوال می بریم و سعی میکنیم آن را کنسل کنیم زیرا این توافق نکات کور بسیاری برای کنسل کردن دارد ولی همه اینها زمان بر است.
یکشنبه 12 خرداد 1392 02:44 ب.ظ
من یه سوال دارم
آقای قدیانی یک سهم داشت که سند را بنام من زد و قولنامه ای ندارم آیا سند کافیست؟
ر. دادخواه
بله سند کافیست
شنبه 11 خرداد 1392 07:26 ب.ظ
به سوال من پاسخ دقیق داده نشد .به دلیل اینکه در تماس با بعضی از اعضا این رقم را برای کارشناسی وشروع کار ذکر کردند برای اینکه افراد مجبور نشوند هر کدام تک تک با شما تماس بگیرند ووقت شما یا خانم دانش پژوه را بگیرند اطلاعت بیشتررادرسایت قرار دهید.
ر. دادخواه
دوست عزیز لطف کنید سوال خود را مطرح کنید تا جواب دهیم. سوالی در رابطه با شما ثبت نشده. سوال و سوال کننده هر دو نامعلوم است ؟
شنبه 11 خرداد 1392 05:26 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید به همه عزیزان زحمتكش
از وكیل محترم و همه نمایندگان محترم اعضاء خواهشمندم حل موضوع نیم سهمى ها را در اولویت گفتگوهاى خود با عباسى قرار دهند.
نصف شدن بدون پایه و اساس نیمى از سهام توسط عباسى مثل بسیارى از گندكاریها و سوء مدیریتهاى او ظلم و خسارت بسیار سنگینى است كه به ناحق بر تعداد زیادی از اعضاء وارده شده و باید بازگردانده شود.راههاى متعددى براى جبران این خسارت وجود دارد كه مطمعناً خود عباسى بهتر آنها را مى شناسد و وكیل محترم میتواند آنها را خواستار شود. شاید یكى از راه كارهاى جبران خسارت نیم سهمى ها باز گرداندن دهها سهام مشكوك الاسم یا مجعول و یا سهامى است كه بنام خود عباسى است .
عباسى خود مسئولیت این گوساله ناقص الخلقه اش را همواره قبول داشته و جبران آنرا همیشه بر گردن گرفته است. او به همه معترضین چه شفاهاً و چه كتباً قول یك سهم كامل را داده است . زیرا عباسى از همه آنها به اندازه بقیه اعضاء پول گرفته و از بعضى ها حتى چندین میلیون هم بیشتر گرفته بود آنهم در سالهاى قبل از ١٣٧٤ .
ما باید طلب نیم سهمی ها را بعنوان موضوعى مهم دركنار سایر مسائل اعضاء ببینیم و پیگیرى كنیم و نه یك موضوع جدا و شخصى . اینها مطالبات مهم اعضاء هستند كه امیدواریم وكیل و نمایندگان محترم در مذاكراتشان برای تسویه حساب با عباسى مَدنظر قرار بدهند. لذا واریز مبلغ پانصد هزارتومان هزینه های كارشناسی اعلام شده توسط نیم سهمى ها نباید ملاكى باشد در آینده بر تائید و قبول اعضاء از برخورداری نیم سهم عباسى . البته منظور سخن من در این نوشته اعضایى هستند كه حق یك سهم آنان بناحق نیم سهم شده است نه آنهایى كه از ابتدا نیم سهم خریده اند.

با تشكر فراوانشنبه 11 خرداد 1392 03:26 ب.ظ
مبلغ در خواستی برای وکالت یک سهم ونیم سهم کلن این مقدار است یا این مبلغ بخشی از حق الوکاله است.؟مشخص کنید
ر. دادخواه
خانم دانش پژوه خودش از اعضا است و سعی دارد با تیمی کاری خود با حداقل مبلغ دریافتی موضوع را پایان دهد ولی اگر هزینه های غیر مترقبه ای در مسیر به جز از هزینه های پیش بینی شده حاصل شد اعضا باید آن را متقبل شوند. سعی همگی ما این است که موضوع زمین با حداکثر منافع برای اعضا و حداقل هزینه و حداقل زمان به پایان رسد. به امید خدا و دعای خیر شما.
شنبه 11 خرداد 1392 01:16 ب.ظ
قولنامه فروش به همسرم دستی است چگونه ان را برابر اصل کنم؟ کپی وکالت برابراصل منظور وکالت عباسی در دفتر خانه 363 است؟
ر. دادخواه
با سلام دادگاه خود قولنامه و اظهارنامه را برابر اصل میکند. در مورد وکالت باید از دفترخانه 363 بگیرید و دفترخانه برابر اصل میکند. اگر بنچاق را هم ندارید دفترخانه میدهد و برابراصل میکند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.