تبلیغات
تعاونی مسکن لاله 110 - مدارک قابل تامل
 
درباره وبلاگ


امام صادق(ع):
سه خصلت علامت نفاق است:
1- دروغ گویی
2- خلف وعده
3- خیانت در امانت

Email: maskanlaleh@yahoo.com


مدیر وبلاگ : ر. دادخواه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تعاونی مسکن لاله 110
آگاهی بخشی این وبلاگ به اعضای تعاونی پایان بخش سوء استفاده های مالی عباسی و دیگران خواهد بود
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
چهارشنبه 15 خرداد 1392 :: نویسنده : ر. دادخواه
سه شنبه 6 خرداد 1393 09:27 ب.ظ
آقای عباسی قطعا سپری شدن عمر شما هم مانند سایر اعضا می باشد گذر بیش از بیست سال عمر در انتظار صاحب خانه شدن شاید شامل حال شما نشود چون شما در نزدیکی همین زمین مراد آباد صاحب چند طبقه خانه هستید ولی بدانید عمر شما هم در دهه های آخر قرار دارد بیایید برای سالم ماندن دینتان به همین مقدار از دنیایتان قناعت کنید و صادقانه واقعیت را به اعضا اعلام نمایید و به بیست سال دروغ و دغل بازی پایان داده و اگر زمین و خانه نصیب اعضا نگردید لااقل یک بار برای همیشه یک حرف راست از شما بشنوند شاید برای رهایی از پل صراط شما تأثیر داشته باشد.
یکشنبه 19 خرداد 1392 12:27 ب.ظ
از اعضائ محتر م تقاضا دارم در این ایام از فرصت انتخاباتی استفاده کرده ودر سایت شخصی کاندید محتر م اقای قالیباف که شهردار تهران در این هشت سال بودند وارد شوند واز مسائل ومشکلات ومظالمی که در این ایام در حقشان شده افشا گری کنند امید است که ان سردار بسیجی که منابع انسانی را مهمتر از نفت وگاز می دانندوشاید به علت مشغله زیاد که خدا اجر دو جهان رابه او بدهد از مسائل وفساد موجود در شهر داری بی خبر مانده یا اطرافیان نخواستند به اطلاعش برسانند زیرا منافع خود را درخطر مدیدنداطلاع رسانی کنید .
یکشنبه 19 خرداد 1392 12:07 ب.ظ
متن اسنادی که دو روز پیش از توافق شهرداری وعباسی در صفحه اول سات بود رادوباره در سایت بگذارید زیرا دانلود نمی شود
پنجشنبه 16 خرداد 1392 09:37 ب.ظ
برابر اطلاعات رسیده از کسانی که در جریان قرارداد شهرداری و دانشگاه آزاد بودند مبلغ دقیق قرارداد 56 میلیارد تومان بوده است. مبلغ صوری 38 میلیارد نوشته شده یعنی این وسط 18 میلیارد تومان ناپدید شده است. ظاهرا پرونده اختلاسی دیگر در راه است.
پنجشنبه 16 خرداد 1392 09:09 ب.ظ
نكته قابل تاكید آنكه عباسی دیگر در هیچیك از تعاملات بعدى میان اعضاء و شهردارى یا دانشگاه جایى نخواهد داشت. نقش عباسی مربوط حل مسائل گذشته تعاونی است و نه آینده . او باید صرفاً درقبال عملكردش درگذشته به اعضاء و شهردارى پاسخگو باشد و حق ندارد درمورد تصمیمات آتى اعضاء مداخله كند.
درواقع از این پس دو مسیر مشخص اصلى با دو نقشه راه كاملاً مستقل در پیش روى اعضاء قرارخواهد داشت :
مسیر اول مربوط مى شود به مسائل گذشته تعاونى مانند مذاكره و گفتگو با عباسی برای حل و فصل مسالمت آمیز مشكلات قبلی اعضاء بطور كل . مسیر اول مسیر جمع و جور كردن ضررها و مسائل گذشته است. رفت وآمدهاى اعضاء به دادگاهها و غیره بخاطر این است كه عباسى هنوز در رویاى بى حساب و كتاب گذشته سیر مى كند و تغییر
ادامه
شرایط تعاونى را باور نكرده و درقبال درخواستهاى برحق و مسالت آمیز اعضاء لجبازى و ایستادگى مى كند .
مسیر دوم مربوط به برنامه ها و اهداف بعدى اعضا در آینده است مانند مذاكرات با شهردارى و ثبت و احیاناً دانشگاه آزاد و غیره. در مسیر دوم اعضاء بدنبال تحقق اهداف خود هستند.
به هرحال برای پیشرفت و نتیجه گیرى سریع در هردو مسیر مشاركت و همیاری اعضاء اجتناب ناپذیر خواهد بود .
پنجشنبه 16 خرداد 1392 09:08 ب.ظ
نگاهى گذرا به قرارداد شهردارى و دانشگاه
اولین كارشناس رسمى دادگسترى مهندس ناصرى در تاریخ ٨٨/٥/٣ ارزش سه قطعه زمین اول تا سوم تعاونى را ٦٢ میلیارد تومان ارزش گذارى كرده است . حدود یك ماه و نیم بعد شهردارى ارزیابى زمین را به كارشناس دیگرى بنام مهندس حسنى می سپارد . آقاى حسنى ١٢ میلیارد تومان زیر قیمت كارشناس قبلى ارزیابى میكند !
معمولاً شهردارى بعنوان فروشنده باید زمین خود را با نرخ بالاتر یعنى ٦٢ میلیارد تومان نرخ اعلام شده توسط كارشناس اول به دانشگاه مى فروخته اما چه شده كه به نرخ كارشناسى دوم كه ١٢ میلیارد تومان كمتر بوده فروخته الله اعلم ! شاید خریدار این مبلغ را تخفیف گرفته باشد ( ١٢ میلیارد تخفیف + ٣٠٠ ٪ تراكم مسكونى و جواز ساخت رایگان كادو آنهم در سال ٨٨ ) ! و شاید هم پرتقال فروش عجله داشته پرتقالهاى باد آورده از سمت عباسی را قبل از خراب شدن زیر قیمت رد كند برود ! البته این برداشت ما قطعى نیست زیرا ما از ارزیابى كارشناس رسمى طرف دانشگاه بى اطلاعیم . بااین وجود اختلاف ١٢ میلیارد تومان ارزیابى میان دو كارشناس رسمی تا حدى غیر رسمی و غیر عادى بنظر میرسد.
سوال اینكه آیا خود اعضاء نمى توانستند لااقل بخشی از این زمین را با همان شرایط ٣٠٠٪ تراكم و جواز ساخت رایگان بلكه راحت تر براى خودشان از شهرداری بخرند !؟ مطمعناً مى توانستند . حتى هنوز هم مشروط برآنكه اعضاء باهم متحد باشند راههایى براى خروج از مثلث قفل شده ( شهردارى - دانشگاه آزاد - اعضاى تعاونى ) وجود دارد . مثلاً مى توانیم با زیر سوال بردن حقوقى قرارداد ( شهردارى - عباسی ) طرح یك توافق سه جانبه را براى خروج از بن بست به شهردارى و دانشگاه آزاد پیشنهاد بدهیم . بطوریكه شهردارى و دانشگاه بخشى از زمین فروخته شده را + تراكم ٣٠٠٪ + جواز ساخت را به اعضاء برگردانند و اعضاء هم متعهد شوند به آنها رضایت دهند . درغیر اینصورت با اثبات غیرقانونى بودن قرارداد ( شهردارى-عباسى ) و عدم امضاى رضایتنامه توسط اعضاء ، نه تنها شهردارى قادر به انتقال رسمى اسنادزمین بنام دانشگاه نخواهد بود بلكه علاوه بر تحمل روزى پنج میلیون تومان خسارت دیركرد باید وارد دعواى حقوقى فروش غیرقانونى مال غیر به دانشگاه آزاد هم بشود.


پنجشنبه 16 خرداد 1392 11:22 ق.ظ
با سلام-آیاوقت آن نرسیده است که خواب ماندها بیدار شوند
پنجشنبه 16 خرداد 1392 11:04 ق.ظ
مدیر محترم سایت.
با سلام.لطفا بفرمایید در صورتی که عباسی در دادگاه حاضر نشود(دررابطه با دادخواست)چه اقدامی باید از طرف ما صورت بگیرد.لطفا توضیح دهید.
ر. دادخواهبا سلام - اگر عباسی در دادگاه حاضر نشود حکم غیابی صادر می شود و وکالت او به صورت قانونی عزل میشود البته اگر حاضر هم شود فرقی نمیکند چون در هر دو صورت وکالت او باطل میشود. اقدام شما این است که هر گاه دادگاه برای شما احضاریه فرستاد در آن تاریخ به دادگاه مراجعه می کنید ( خریدار و فروشنده ) و مدارک خود را به دادگاه ارائه میکنید تا دادگاه رای صادر کند. البته چند روز قبل از تاریخ احضاریه با ما تماس بگیرید تا جزئیات را وکیل محترم به شما بگوید.
پنجشنبه 16 خرداد 1392 04:23 ق.ظ
ضمن عرض سلام به سهم خود از اطلاع رسانى خوبتان بخاطر انتشار اسناد ٢٠/٨٠ و مبایعه نامه شهرداری و دانشگاه آزاد تشكر میكنم . این اسناد به تردید برخى از اعضاء پایان خواهد بخشید . لطفاً اگر مقدور باشد قرارداد مهم عباسی و شهرداری را نیز تهیه و نمایش دهید. با مقایسه این قراردادها بسیارى از اما و اگرها مشخص خواهند شد . قطعاً تعهدات شهرداری به دانشگاه بر اساس توافقاتی است كه شهرداری با عباسی امضاء كرده است . پس باید دید تعهدات متقابل عباسی و شهرداری به یكدیگر چگونه بوده است . بعلاوه طبق مقاله ( حرف آخر ) عباسی در زمان امضای قرارداد با شهردارى نه قانوناً مدیرعامل تعاونى لاله ١١٠ بوده و نه اساساً خود تعاونى اعتبارداشته بلكه شهردارى با یك وكیل مشكوك و مدیرعامل سابق تعاونى قرارداد بسته است . وكیلى كه عده اى از موكلینش فوت كرده یا سهم خود را منتقل داده بودند و بقیه هم بى اطلاع از چنین توافقى بودند.
نكات سوال برانگیز زیادى در مقایسه این اسناد باهم مشاهده می شود . درصورتیكه حلقه مفقوده این معمّا یعنى همان قرارداد٨٠/٢٠ عباسی- شهرداری نیز منتشر شود پاسخ خیلى از مسائل دیگر تعاونى روشن خواهند شد.
جالب اینكه آخرین مهلت شهرداری برای انتقال رسمی زمین بنام دانشگاه ٨٨/٦/٣٠ بوده كه سه سال و نیم از آن تاریخ گذشته واگر واقعاً منتقل نشده باشد تا بحال فقط ٦/٥ میلیارد تومان خسارت دیركرد به شهردارى ( و شاید هم به عباسى ) وارد شده است .
چهارشنبه 15 خرداد 1392 10:03 ب.ظ
لطفا توضیح کاملی درباره دو فایل پیوست شده درباره نحوه عضویت و اسناد مربوط به شهرداری بدهید
با تشکر
ر. دادخواهبا سلام
فایل نحوه عضویت اطلاعاتی است که کارشناس رسمی دادگستری در پی شکایتی که عده ای مالکین انجام داده اند با حکم قاضی جمع آوری کرده است و چگونگی خرید زمین توسط 552 نفر را نشان میدهد و عباسی پس از خرید کل زمین مجددا عضو گیری کرده. همانطور که در این فایل ها می بینید زمین 264 میلیون خریداری شده از قرار متری 3000 تومان ولی عباسی 723 میلیون تومان در حساب پول داشته یعنی تقریبا سه برابر پول زمین. یعنی 140 نفر را بدون هیچ توجیهی به اعضا اضافه کرده. برای اینکه بتواند به این اعضای جدید سهم بدهد سهم خیلی ها را از یک به نیم تبدیل کرده. البته خیلی از این 140 نفر نا آگاهانه وارد این قضیه شدند و یکسری هم آگاهانه. بالاخره اگر بخواهیم قصه لاله و عباسی را بنویسیم مثنوی هفتاد من خواهد شد.
در رابطه با اسناد مربوط به شهرداری طبق نامه شهرداری 30 در صد اسناد به جهت توافق 20 به 80 توسط عباسی و برخی از اعضا به شهرداری منتقل شده( البته به گفته شهرداری). بقیه اسناد هنوز منتقل نشده و اعضا هم حاضر به انتقال نیستند و عباسی هم وکالتش توسط تعداد زیادی از اعضا به دلیل فروش زمین و یا فوت اعضا باطل شده.
چهارشنبه 15 خرداد 1392 06:07 ب.ظ
خدا نگذره ازشون !
یه ارگان دولتی جیب مردمو میزنه ، جواب هم نمیده !
حالا باید چیکار کنیم ؟!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.