تبلیغات
تعاونی مسکن لاله 110 - چرا عباسی هنوز جواز ساخت نگرفته؟
 
درباره وبلاگ


امام صادق(ع):
سه خصلت علامت نفاق است:
1- دروغ گویی
2- خلف وعده
3- خیانت در امانت

Email: maskanlaleh@yahoo.com


مدیر وبلاگ : ر. دادخواه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تعاونی مسکن لاله 110
آگاهی بخشی این وبلاگ به اعضای تعاونی پایان بخش سوء استفاده های مالی عباسی و دیگران خواهد بود
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
پنجشنبه 13 تیر 1392 :: نویسنده : ر. دادخواه

یکی از سوالات اساسی اعضا این است که چرا عباسی تا به حال جواز نگرفته؟

ما در اینجا دلیل اصلی آن را با مدرک به شما مالکین محترم عرض میکنیم. عباسی در سال 1387  با نام تعاونی لاله 110 نهاجا و به عنوان نماینده تعاونی بصورت غیر قانونی و با کمک اداره ثبت کن زمین را به چهار قطعه تفکیک میکند. دلیل غیر قانونی و بی اعتبار بودن صورت مجلس تفکیکی که آن را در ذیل مشاهده میکنید این است که تعاونی در سال 1378  ( یعنی 9 سال قبل از تفکیک زمین ) به هنگام تحویل سند به اعضا منحل شده است که اگر به یاد داشته باشید عباسی هزار تومان حق عضویت تعاونی را به شما داد و انحلال تعاونی را اعلام کرد. از اینرو اساسا این صورت مجلس قانونا بی اعتبار است. از طرفی همین کار در رابطه با توافق 20 به 80 با شهرداری انجام شده است یعنی عباسی به عنوان نماینده تعاونی و با نام تعاونی لاله 110 نهاجا در سال 1383  این توافق نامه را امضا نموده است( یعنی 3 قطعه از چهار قطعه تفکیکی را برای شهرداری در نظر گرفته). حال سوال اینجاست که چرا از وکالتش برای توافق با شهرداری و تفکیک زمین استفاده نکرده؟ به سه دلیل  1- تعدادی وکالت عباسی را امضا نکردند 2- تعدادی فوت کردند و وکالت او نسبت به آنها باطل بود 3- تعدادی سهم خود را فروخته بودند و وکالت او نسبت به آنها باطل بود.

با توجه به مراتب بی اعتبار بودن توافق با شهرداری و صورت مجلس تفکیکی و وکالت عباسی، جهت اخذ جواز ساخت از شهرداری، اعضا باید خودشان در دفترخانه حاضر شوند و اسناد مالکیت را به نام شهرداری انتقال دهند و تا این انتقال انجام نشود جوازی هم صادر نخواهد شد طبق نامه ذیل که عباسی اعلام کرده کلیه اسناد باقیمانده را به نام شهرداری میکند و شهرداری پاسخ داده: "تا انتقال اسناد بصورت قطعی به نام شهرداری هیچگونه مجوز، جهت هر گونه عملیات اجرائی و ابنیه صادر نخواهد شد".

از طرفی چون مالکین به علت توافق بی اعتبار و ظالمانه شهرداری، حاضر نیستند انتقال سند را انجام دهند، جوازی هم صادر نمیشود. مگر اینکه مالکین خودشان با شهرداری توافق جدید امضا کنند و زمین را با این توافق افراز کنند. در حال حاضر گروهی که متوجه این توافق بی اعتبار شده اند وکیل گرفته اند و به دنبال افراز زمین هستند. کسانی که جدیدا متوجه این موضوع شده اند میتوانند به این گروه بپیوندند در غیر اینصورت باید با عباسی و وعده های او و به امید دیدن جواز ساخت همچنان سالها منتظر بمانند.

کسانی که قصد پیوستن به این گروه را دارند به شماره :  09109264112  پیامک ارسال کنند و خود را معرفی کنند و یا در بخش نظرات این متن، خود را با شماره تلفن معرفی نمایند. 


برای دیدن صورت مجلس تفکیکی صفحه 1 ( اینجا را کلیک کنید )


برای دیدن صورت مجلس تفکیکی صفحه 2 ( اینجا را کلیک کنید )


برای دیدن عهد عباسی به شهرداری ( اینجا را کلیک کنید )


شنبه 28 شهریور 1394 07:53 ب.ظ
سلام، درست گویی، نه درشت گویی، باید در همه زمینه‌ها رعایت شود.
جمعه 25 اردیبهشت 1394 02:46 ب.ظ
سلام، با حمایت مقام معظم رهبری، آقایان روحانی و ظریف مهارتهای خود را در انجام مذاکرات و حل مشکلات پیچیده نشان داده‌اند. به آنها اجازه دهید تا امور مربوط به سیاستهای خارجی‌ ایران در منطقه را نیز به عهده بگیرند.
دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 06:16 ق.ظ
سلام، چهار چوب توافق جدید در لوزان نشان دهنده یک چهار چوب برای اعتماد دو جانبه است. بیائید زرنگ باشیم و تمامی‌ تلاش خود را کرده تا بتوانیم به یک توافق نها‌یی برسیم.
سه شنبه 6 خرداد 1393 09:32 ب.ظ
آقای عباسی قطعا سپری شدن عمر شما هم مانند سایر اعضا می باشد گذر بیش از بیست سال عمر در انتظار صاحب خانه شدن شاید شامل حال شما نشود چون شما در نزدیکی همین زمین مراد آباد صاحب چند طبقه خانه هستید ولی بدانید عمر شما هم در دهه های آخر قرار دارد بیایید برای سالم ماندن دینتان به همین مقدار از دنیایتان قناعت کنید و صادقانه واقعیت را به اعضا اعلام نمایید و به بیست سال دروغ و دغل بازی پایان داده و اگر زمین و خانه نصیب اعضا نگردید لااقل یک بار برای همیشه یک حرف راست از شما بشنوند شاید برای رهایی از پل صراط شما تأثیر داشته باشد
یکشنبه 21 اردیبهشت 1393 09:56 ق.ظ
سلام آقایان داد خواه ،دهقان و... که دستی بر آتش دارید تو را به خدا کاری برا ی فروش این زمین بکنید خدا شاهد است دیگر طاقتمان تمام شده لطفا در صورت امکان جوابم را بدهید
شنبه 20 اردیبهشت 1393 11:59 ب.ظ
با سلام آقایان محترم لطفا به جای حرف های تکراری و بی نتیجه فکری اساسی تر کنیدهم اکنون بعد از گذشت 22سال دست ها به جایی بند نیست ونخواهد بودو آقای عباسی کاری برای ما نکرده و نخواهد کردبیایید یک صدا و متحد از آقای عباسی بخواهیم که اقدام به فروش زمین کند زیرا تا20 سال آینده نیز صاحب مسکن نخواهیم شد وحتی دور از جان همه ی شما نصیب فرزندانتان نیز نمی شود بیایید خود را از فلاکت و بد بختی نجات دهیم و فکر سو د بیشتر را از سرخود بیرون کنیم تا عمر ما ما نند فوت شدگان به پایان نرسیده است زیرا با تعلل بیشتر در این تعاونی سود بیشتر نصیبمان نخواهد شد وشایدبا فروش زمین گره ای از مشکلات زندگیمان باز شودو این کار جز با اتحاد امکان پذیر نیست به امید آن روز یا حق
یکشنبه 24 شهریور 1392 11:53 ب.ظ
با سلام.چرا این همه تعلل از طرف شهرداری می شه؟ کی جواب قطعی داده میشه؟ اگر صلاح میدونید جلو شهرداری تجمع کنیم
ر. دادخواه
با سلام
شهرداری میخواهد تا بشه همه یکدست باشند. زیرا منافع شهرداری و مالکان در این یکدستی بیشتر تامین میشود.
سه شنبه 18 تیر 1392 12:39 ب.ظ
نظر اعضاى محترم را به چند نكته در سندى كه عباسى بطور دستنویس در تاریخ ١٣٩٠/٧/٢٧ به شهردارى نوشته است جلب مى كنم :
١- عباسى در این درخواست از خود بعنوان نماینده و وكیل اعضاء نام برده است نه بعنوان مدیرعامل تعاونى لاله ١١٠ زیرا به خوبى میدانسته كه قانوناً مهلت و اعتبار تعاونى مذكور باطل شده است و طبیعتاً وقتى تعاونى منحل شده باشد مدیر عامل سابق آنهم هیچكاره مى شود .
٢- عباسى در عین حال بطور زیركانه بجاى نوشتن ( تعاونى لاله ١١٠ سابق ) نوشته است ( پروژه سابق تعاونى لاله ١١٠ نهاجا ! )
٣- اما از همه عجیب تر استفاده از مهر تعاونى لاله ١١٠ نهاجا است. وقتى تعاونى سابق و مدیرعامل سابق دیگر فاقد اعتبار هستند چگونه است كه مُهر تعاونى در این درخواست استفاده شده و شهردارى هم نسبت به این موضوع بى توجه بوده است؟ آیا از نظر حقوقى اسم این كار فریب ارگانهاى رسمى و دولتى با استفاده از عناوین و مدارك جعلى نیست؟
براى كسب اطلاع بیشتر در همین رابطه لطفاً به مقاله ( حرف آخر ) در این سایت مراجعه كنید
سه شنبه 18 تیر 1392 01:00 ق.ظ
آقا دمتون گرم ! خوب آبروی عباسی رو می برین ! من نمی دونم با این همه مدرک با چه رویی باز داره دروغ می گه
یکشنبه 16 تیر 1392 07:22 ب.ظ
وقتی به دفتر تعاونی زنگ میزنیم و پیگیر جواز ساخت می شویم ( جواز ساختی كه عباسی به تازگی مطرح كرده و گفته است كه بعضی ها اجازه نمیدهند كه ساخت و ساز انجام شود )گفته میشود كه برای جواز میلیاردها تومان باید موجودی داشته باشیم كه همچین پولی موجود نیست

پس همه آنهایی كه به امید عباسی هستند كه خانه تحویلشان بدهد ، سر كار هستند
شنبه 15 تیر 1392 08:59 ب.ظ
شهرداری نگفته کی جواب میدیم ؟
تجمع بزاریم اگه می خواد ما را معطل کند !
شنبه 15 تیر 1392 12:07 ب.ظ
سلام
تکلیف ما که از مالکهای اونجا سهم خریدیم و سند ملکی نداریم چیه؟
ر. دادخواه
با سلام
اگر در گروه ما ثبت نام کردید و وکالت به خانم دانش پژوه و آقای هاشمی داده اید بین شما و مالکهای اولیه تفاوتی نیست و این زمین برای مالکهای فعلی که دارای مدرک هستند( در صورتی که سند ندارید قولنامه و وکالت خرید از صاحب اصلی ) و وکالت داده اند افراز میشود
شنبه 15 تیر 1392 11:05 ق.ظ
مرحله بعدی برای گروه ما چه خواهد بود ؟
ر. دادخواه
با سلام
درخواستی به شهرداری دادیم منتظر جواب هستیم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.