تبلیغات
تعاونی مسکن لاله 110 - تجمع اعضا ی تعاونی و سخنی کوتاه با اعضای محترم
 
درباره وبلاگ


امام صادق(ع):
سه خصلت علامت نفاق است:
1- دروغ گویی
2- خلف وعده
3- خیانت در امانت

Email: maskanlaleh@yahoo.com


مدیر وبلاگ : ر. دادخواه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تعاونی مسکن لاله 110
آگاهی بخشی این وبلاگ به اعضای تعاونی پایان بخش سوء استفاده های مالی عباسی و دیگران خواهد بود
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
بنام خدا

تجمع اعضای تعاونی


روز دوشنبه  صبح 1391/11/3 عده قابل توجه ای از اعضای تعاونی  در مقابل دفتر مقام عالی قوه قضائیه واقع در خیابان ولیعصرعج تقاطع خیابان جامی تجمع نمودند.
خوشبختانه مسئولین قضایی ضمن استماع درخواستهای اعضاء و با قول رسیدگی به این درخواستها ظرف مدت دو هفته آینده از  تجمع کنندگان خواستند به تجمع خود پایان داده و به منزل برگردند . در عوض دوهفته به مسئولین فرصت داده شود تا به درخواستهای اعضاء رسیدگی گردد و قول دادند درصورتیکه ظرف دوهفته آینده به تقاضاهای آنان رسیدگی نشود آنوقت حق خواهند داشت مجددا برگشته و تجمع کنند.
مهمترین خواسته های تجمع کنندگان تقاضای استمداد از مقام عالی قضایی جمهوری اسلامی برای رسیدگی به تعداد زیادی پرونده های شکایات این اعضا علیه   علی اکبر عباسی است که طی  سالیان طولانی بدون رسیدگی و لاینحل مانده و باعث شده حقوق صدها نفر اعضای تعاونی طی 22 سال و بیش از پیش بدست این فرد زایل گردد.
برخی از پرونده های شکایت علیه عباسی عبارتند از :  انواع سوء استفاده های کلان مالی و کلاهبرداری از اعضاء - فروش غیر قانونی سهام  و اموال اعضاء به غیر -  جعل سند وکالتنامه سی ساله بلاعزل علیه اعضاء - امتناع از واگذاری سندهای ملکی اعضاء به خودشان - طرح واگذاری سهام آپارتمان و نه خود آپارتمان بجای 250متر زمین آنهم پس از 22سال گرفتن پول زمین - آتش زدن عمدی چادر های نگهبانی اعضاء به قصد کشتن آنان و .... و بسیاری پرونده های دیگر که بدون پاسخ مانده است.

سخنی با اعضای محترم

از همه عزیزانی که در این روز وسط هفته از کار و برنامه خود دست شسته و جهت احقاق حقوق همه اعضای تعاونی به دعوت ما پاسخ مثبت داده و به این تجمع مهم پیوستند  تشکر و قدردانی می کنیم. از افرادی هم که تماس تلفنی گرفتند و به دلیل مشکلات   مختلف کاری موفق به شرکت در این تجمع نشدند سپاسگزاریم . بی شک احساس مسئولیت و همیاری این اعضاء در قبال اهداف جمعی تعاونی بسیار ستودنی است و امیدواریم الگوی عملی بقیه اعضای محترم قرار گیرد.
و اما در خطاب به آندسته از اعضای محترمی که بی تفاوت در گوشه ای نشسته اند و بدون هیچ همیاری با سایر اعضاء و از کنار نظاره گر تلاش و فعالیت دیگر اعضاء هستند تا روزی که تلاش آنان به ثمر نشسته و آنگاه قدم جلو گذارند عرض میکنیم که شما عزیزان نیز باید برای پایان بخشیدن به 20 سال انتظار پرضرر و پوچ و واهی قدم جلو گذارید و این فرصت بسیار خوب بدست آمده را غنیمت بشمارید.مطمعنا همیاری شما عزیزان باعث تسریع در نتیجه گیری دیگران خواهد شد.
ما تاکنون بخاطر وعده های فریبکارانه عباسی کم خسارت نداده ایم. عباسی و اطرافیانش را کم چاق نکرده ایم که باز هم در کناری نشسته و به او امید و پر و بال بدهیم.خود عباسی هم از این همه خوش باوری و سادگی برخی از اعضا در تعجب خواهد بود . برای شناخت ماهیت شیطانی عباسی آیا همین نکته کافی نیست که او از 20 سال قبل و با
جعل بسیار ماهرانه وکالتنامه 30 ساله بلاعزل برای کلاهبرداری های کلان و چپاول اموال ما نقشه کشیده بود ؟!‌  از شما می پرسم  آیا زمانیکه  عضو تعاونی می شدید  پیش بینی می کردید که عباسی با وعده 250 متر زمین 22 سال شما را به دنبال خودش خواهد کشاند و مرحله به مرحله و هر بار به یک ترفندی  شما را تلکه خواهد کرد و دست آخر هم نه از زمین خبری خواهد بود و نه از آپارتمان ! آیا میدانید که در اثر سوء استفاده های  عباسی امروز هر کدام از ما فقط صاحب چند متر ( تراکم ! ) در برجهای 10-12 طبقه خواهیم بود و نه آپارتمان !!! یعنی هروقت پول ساخت این برجها و محوطه ها را از جیب خودمان بپردازیم  تازه صاحب چند متر آپارتمان در این برجها می شویم و اگر پول ساخت ندهیم بجز  یک سند مشاعی و سهامی ! هیچی نخواهیم داشت ! البته اگر حواسمان را بیشتر جمع نکنیم شاید صاحب چند متر  آپارتمان هم نشویم!  چونکه ما طی 22 سال گذشته عباسی را آن قدر چاق کرده ایم که حالا سیری ناپذیر شده تا حدی که به همین چند متر تراکم اعضاء هم رحم نمی کند و دارد مخفیانه تراکم ها را به دیگران می فروشد ! اخیرا عده ای در حدود 20 نفر که فریب عباسی را خورده بودند با مراجعه به زمین تعاونی اعلام کردند که  از 20 میلیون تا 60 میلیون تومان  به عباسی پرداخته اند و از او تراکم خریده اند!!! این پولها کجا می روند ؟ این افراد فردا چگونه و از چه کسی تراکم خواهند گرفت.؟ کدام تراکم ؟ معاون شهرداری پنج هم گفته که این کار جرم است و پیگرد قانونی دارد.
آیا سهامی را که عباسی توزیع کرده من درآوردی نیست ؟ نه بر اساس پول پرداختی اعضاست و نه ارتشی بودن یا نبودن اعضاء .هرچند در بین ارتشی ها نیم سهمی نداریم با اینکه به قول خود عباسی بیشتر پولهای خرید زمین را غیر ارتشی ها داده بودند ! بعضی که کم پول داده بودند یا اصلا پولی نداده بودند این آقا یک سهم بهشان داده است و برخی که تمام پولشان را داده بودند بلکه چندین برابر حق قانونی نیز پرداخته بودند صاحب نیم سهم شدند !
 
به نظر من  ریشه  22 سال انواع خیانت و کلاهبرداریهای  عباسی در سه عامل مهم  مانند سه گوشه یک  مثلث خلاصه می شود . این  سه گوشه  مثلث عبارتند از :
- اول جعل  وکالتنامه 30 ساله بلاعزل با برخورداری از کلیه حقوق حتی حق فروش و تصرف کل زمین برای خودش !
- دوم ذات فاسد و عدم ایمان و عدم ترس از خدا که زمینه ساز طمع ورزی به مال اعضاء و خیانت در امانت و سوء استفاده های فراوان از این وکالتنامه شد .
- سوم بی تفاوتی - کنار نشستن - خوش باوری و قبول مرحله به مرحله فریب های عباسی. در یک کلمه ( خواب 20 ساله اعضاء ) !

اگر واقعا یک دادگاه عدلی وجود می داشت که این جرایم را دقیقا بررسی کند اعضاء دلایل زیادی برای اثبات ادعا های خود داشتند .
آیا کسی از میان اعضاء تردید دارد که وکالت 30 ساله بلاعزل عباسی یک سند ساختگی و جعلی است ! ؟ هیچ آدم بی طرف و منصفی در این مسئله تردید ندارد. آیا 20 سال پیش وقتی از شما خواسته شد به دفترخانه 363 سعادت آباد بروید و این وکالتنامه را امضا کنید مگر به شما و همه ما گفته نشد که این سند صرفا یک وکالت چند ماهه کاریست که برای تفکیک سند مادر  و گرفتن سندهای تفکیکی به عباسی می دهیم ؟ پس چطور این وکالتنامه  کاری به یک وکالت 30 ساله بلاعزل تبدیل شد؟ آیا شما می دانستید که دارید یک وکالتنامه 30 ساله بلاعزل به عباسی میدهید؟  اگر به شما اطلاع میدادند واقعا چنین وکالتنامه ای را امضاء می کردید ؟ بعید است . همه اعضاء اعتراف دارند که از ماهیت 30 ساله  بلاعزل بودن این وکالتنامه بی خبر بوده اند.جالب اینکه متن( سی ساله بلاعزل ) درست در آخرین خط وکالتنامه و چسبیده به امضای اعضاء تایپ شده ست که نظر ( اضافه شدن متن سی ساله بلاعزل ) بعد از امضای اعضاء را تایید می کند.
تنها همین یک توطعه بزرگ کافی نیست که از 22 سال خواب  سنگین
و پر ضرر بیدار شویم - به خوش باوری و سادگی و اعتماد به عباسی پایان دهیم و دیگر نسبت به نابودی منافع و اموال خودمان  بی تفاوت نمانیم ؟ و به صورت یک تماشاگر صرف کنار ننشینیم  . همه به اتحاد و همیاری هم نیاز مندیم  تا انشاالله هرچه زودتر و با کنار زدن عباسی به حق و حقوق کامل خود برسیم.
در ضمن از کلیه عزیزانی که مبلغ 50 هزار تومان مربوط به کانکس  و 20 هزار تومان نگهبانی را پرداخته اند خواهشمندیم اصل فیشهای واریزی خود را  روز جمعه در زمین تحویل داده و اگر تاکنون نپرداخته اند نسبت به واریز این مبالغ اقدام نمایند.
دسته بندی اسناد اعضاء جهت تحویل به اداره ثبت و افراز زمینها نهایی شده و آماده است که گزارش آن در جلسه همین جمعه در سر زمین به اطلاع اعضای محترم خواهد رسید.
به امید همیاری بیشتر
متشکریمآخرین اخبار مربوط به زمین و تعاونی، اخبار اجتماعات اعضاء، راز وکالت سی ساله بلاعزل اعضاء به عباسی !، 


شنبه 18 شهریور 1396 03:17 ب.ظ
Hello there! This post could not be written any
better! Reading this post reminds me of my old room mate! He
always kept talking about this. I will forward this
article to him. Fairly certain he will have a good read. Many
thanks for sharing!
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:17 ب.ظ
May I simply just say what a comfort to uncover someone who actually understands what they're discussing
on the web. You actually know how to bring an issue to
light and make it important. More people need to read
this and understand this side of your story.
I can't believe you aren't more popular since you definitely have the gift.
چهارشنبه 28 تیر 1396 10:56 ق.ظ
What's Taking place i'm new to this, I stumbled upon this I have found It
absolutely useful and it has helped me out loads.
I'm hoping to give a contribution & assist other
customers like its helped me. Good job.
یکشنبه 4 تیر 1396 11:21 ب.ظ
بسیار core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین در آغاز آیا نه نشستن کاملا با من پس از برخی از زمان.
جایی درون پاراگراف شما موفق به من مؤمن اما فقط برای
while. من با این حال مشکل خود را با جهش در مفروضات
و یک ممکن است را سادگی به
پر همه کسانی معافیت. در این
رویداد شما در واقع که می توانید انجام من خواهد قطعا بود مجذوب.
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 09:50 ق.ظ
After going over a handful of the articles on your site, I honestly like your way of
writing a blog. I saved it to my bookmark site list and will be
checking back in the near future. Take a look at my web site as
well and let me know how you feel.
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 10:59 ب.ظ
I have been surfing online more than 4 hours today, yet I never found any
interesting article like yours. It is pretty worth enough for me.
In my view, if all website owners and bloggers made good content as
you did, the internet will be a lot more useful than ever before.
سه شنبه 1 اسفند 1391 08:10 ب.ظ
آقای نون نون شتر سوای دولا دولا. یا خیلی مطابق فامیلت بهت نون میرسه و یا مشكل داری بعد از 22 سال جانبداری از یك كلاهبردار كه زمینهای ما را ارث خانوادگی خود میداند و ما را به بازی گرفته نوبره.
پنجشنبه 5 بهمن 1391 11:54 ق.ظ
من به عباسی شصت میلیون داده ام آقای جانباز متعهد جرا مردم رادربلاتکتیفی گذاشته اید
پنجشنبه 5 بهمن 1391 11:11 ق.ظ
ازشما تشکر میکنم به خاطر اطلاع رسانی خوبتان خدا به شماخیر فراوان بدهد.
چهارشنبه 4 بهمن 1391 11:56 ب.ظ
آقای عباسی جانباز متعهد است
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر